Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/xpertcom/public_html/wp-content/themes/renovate/widgets/widget-contact-info.php on line 149

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/xpertcom/public_html/wp-content/themes/renovate/widgets/widget-contact-details.php on line 165

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/xpertcom/public_html/wp-content/themes/renovate/widgets/widget-contact-details-list.php on line 171

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/xpertcom/public_html/wp-content/themes/renovate/widgets/widget-list.php on line 137

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/xpertcom/public_html/wp-content/themes/renovate/widgets/widget-recent.php on line 243

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/xpertcom/public_html/wp-content/themes/renovate/widgets/widget-social-icons.php on line 167

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/xpertcom/public_html/wp-content/themes/renovate/widgets/widget-cart-icon.php on line 69

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/xpertcom/public_html/wp-content/themes/renovate/functions.php on line 180
SHERBIMET – XPERT

[vc_row][vc_column][rev_slider_vc alias=”expert_home”][/vc_column][/vc_row][vc_row type=”full-width” top_margin=”page-margin-top-section” css=”.vc_custom_1469614459201{margin-top: -10px !important;background-color: #f5f5f5 !important;}” el_class=” page-padding-top-section padding-bottom-66″][vc_column][box_header title=”CFARE OFROJME NE?” type=”h2″ bottom_border=”1″][vc_empty_space height=”20px”][vc_column_text el_class=”description align-center”]Kompania ofron sherbime brenda dhe jashte garancise per pajisjet tuaja elektronike.
Ne kemi zgjeruar gamen tone te sherbimeve, per t’iu ndihmuar  ne perdorimin e sakte te pajisjes suaj, duke bere te mundur perdorimin sa me efikas.[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_tabs top_margin=”none”][vc_tab icon=”sl-small-shield” title=”Servis i Autorizuar” tab_id=”1469111036196-4-4a5f5-5a65″][vc_row_inner][vc_column_inner][box_header title=”SERVIS I AUTORIZUAR” type=”h4″ bottom_border=”1″][vc_column_text]Xpert eshte nje qender e autorizuar servisi , e cila ofron sherbime profesionale instalimi, mirembajtjeje dhe nje sherbim te çertifikuar per pajisjet dhe mekanizmat elektronike. Kemi  me shume se 10 vjet eksperience ne kete industri. Sekreti i suksesit tone eshte njohja e nevojave te klienteve tane, qofshin keta individe apo biznese. Ne kemi ndertuar nje marredhenie te ngushte me klientet tane dhe gjithmone perpiqemi tu ofrojme instalimin dhe pervojen e sherbimit pas blerjes se produkteve.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_tab][vc_tab icon=”sl-small-screwdriver” title=”Instalimi” tab_id=”instalimia5f5-5a65″][vc_row_inner][vc_column_inner][box_header title=”INSTALIMI” type=”h4″ bottom_border=”1″][vc_column_text]Ju doni te siguroheni per instalimin korrekt te produktit qe keni blere. Xpert eshte ai qe vlereson kohen dhe te ardhurat tuaja. Per te marre rezultatin e deshiruar, ju nuk do te donit te ndermerrnit nisma qe mund t’iu kushtojne, pasi nje instalim i gabuar mund te sjell pavlefshmerine e garancise se produktit. Me Xpert dhe nepermjet instalimit profesional, ju nuk do te gaboni.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_tab][vc_tab icon=”sl-small-truck” title=”Transporti” tab_id=”transportia5f5-5a65″][vc_row_inner][vc_column_inner][box_header title=”TRANSPORTI” type=”h4″ bottom_border=”1″][vc_column_text]Nuk do t’iu duhet  me te transportoni pajisjet tuaja, ne jua sjellim ato ne shtepi. Pajisjet mberrijne te sigurta dhe te pademtuara. Stafi yne garanton transport te sigurt. E vetmja gje qe duhet te beni eshte te prisni dhe ne do te jemi ne shtepine tuaj, ne kohen e duhur.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_tab][vc_tab icon=”sl-small-bubble-check” title=”Pajisje Elektronike” tab_id=”1469535688073-4-1″][vc_row_inner][vc_column_inner][box_header title=”SERVIS PAJISJESH ELEKTRONIKE” type=”h4″ bottom_border=”1″][vc_column_text]Ne sigurojme nje diagnostifikim te shpejte te defekteve te pajisjeve dhe riparimin e tyre me pergjegjesi. Ne sigurojme rregullimin e duhur dhe mbajme pergjegjesi per pajisjen tuaj dhe pjeset e saj. Keshtu qe ju mund ta perdorni ate menjehere ne ate moment. Ne sigurojme instalimin e programeve te duhura. Per servise speciale duhet qe kompjuteri juaj te kete: Nje CD autentik te Windows si dhe Nr e celesit te produktit.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_tab][/vc_tabs][/vc_column][/vc_row]


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/xpertcom/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757