Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/xpertcom/public_html/wp-content/themes/renovate/widgets/widget-contact-info.php on line 149

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/xpertcom/public_html/wp-content/themes/renovate/widgets/widget-contact-details.php on line 165

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/xpertcom/public_html/wp-content/themes/renovate/widgets/widget-contact-details-list.php on line 171

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/xpertcom/public_html/wp-content/themes/renovate/widgets/widget-list.php on line 137

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/xpertcom/public_html/wp-content/themes/renovate/widgets/widget-recent.php on line 243

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/xpertcom/public_html/wp-content/themes/renovate/widgets/widget-social-icons.php on line 167

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/xpertcom/public_html/wp-content/themes/renovate/widgets/widget-cart-icon.php on line 69

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/xpertcom/public_html/wp-content/themes/renovate/functions.php on line 180
RRETH NESH – XPERT

[vc_row el_class=”margin-top-70″][vc_column][box_header title=”KUSH JEMI?” type=”h2″ bottom_border=”1″ class=”align-center”][vc_column_text]Ju tashme e keni blere pajisjen elektroshtepiake/elektronike qe deshironit, ose shikoni me adhurim se si pajisja qe keni ne shtepi ka plotesuar te gjitha nevojat tuaja dhe nuk jeni gati ta zevendesonit me nje tjeter.
Ndoshta sepse blerja e saj ju sjell ne memorje momente te veçanta te jetes suaj dhe doni ta shihni duke punuar per nje kohe sa me te gjate te jete e mundur. Por mund te ndodh nje difekt teknik, nje keqfunksionim dhe pikerisht ne keto momente ju keni nevoje per dike qe t’iu degjoje, per dike qe te kuptoje rendesine e situates ne te cilen ndodheni dhe natyrisht per dike qe te ofroje zgjidhje te problemit tuaj ne menyren me te shpejte dhe me te lehte per ju; ne keto momente ju keni nevoje per njerez Ekspert.

Xpert shpk eshte nje kompani e specializuar per sherbimet dhe riparimin e pajisjeve elektroshtepiake dhe elektronike, brenda dhe jashte garancise se tyre origjinale nga prodhuesi. Aktiviteti i kompanise ka filluar prej vitit 2003. Ne punojme çdo dite qe t’iu kthejme buzeqeshjen dhe kenaqesine e ndjere ne momentin e pare qe pajisja eshte vendosur ne pune. Kujdesemi qe çdo klient te marre prej nesh sherbimin me te mire dhe te kualifikuar sepse duke qene edhe vete klient diku e kuptojme se sa i rendesishem eshte ky trajtim.
Per te arritur kete, ne me krenari perfaqesojme por edhe kemi besimin disa vjecar te prodhuesve me te medhenj qe operojne ne Shqiperi.
Gjigandi europian Electrolux – si per linjen e pajisjeve elektroshtepiake edhe per ato profesionale – prezantohet dhe perfaqesohet ekskluzivisht nga Xpert per me shume se 13 vjet. Partner te tjere shume te rendesishem per ne jane Bosch Siemens, Samsung, Panasonic, Philips, Whirlpool, etj

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”40px”][/vc_column][/vc_row][vc_row type=”full-width re-parallax” css=”.vc_custom_1476444576554{background-image: url(http://xpert.com.al/wp-content/uploads/2015/05/background-staf-2.jpg?id=1456) !important;}” el_class=”padding-top-70 padding-bottom-66″][vc_column][vc_empty_space][box_header title=”PSE NE?” type=”h2″ bottom_border=”1″][vc_row_inner el_class=”page-margin-top”][vc_column_inner width=”1/3″][featured_item icon=”clock” type=”big” counter=”24″ title_link=”1″ icon_link=”1″]Ore nga telefonata ne jemi ne shtepine tuaj[/featured_item][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][featured_item icon=”percent” type=”big” counter=”85″ title_link=”1″ icon_link=”1″]E sherbimeve tona zgjidhen qe ne viziten e pare[/featured_item][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][featured_item icon=”briefcase” type=”big” counter=”13″ title_link=”1″ icon_link=”1″]Vite eksperience ne fushen e servisit[/featured_item][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][items_list additembutton=”” class=”margin-top-20″][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Ne ju premtojme se do te jemi ne adresen tuaj brenda 24 oreve nga telefonata juaj                                                                                                                                 [/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Kontrollojme pajisjen dhe ju informojme per diagnostifikimin e saj [/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Me shume se 85% e sherbimeve tona ne adrese zgjidhen qe ne viziten e pare[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Nese pajisjes suaj i nevojitet nje pjese kembimi qe nuk eshte e disponueshme, ne e porosisim direkt nga furnitori dhe nderkohe ju ofrojme nje pajisje tjeter – pa kosto shtese- per te vazhduar perditshmerine tuaj[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Per cdo riparim te kryer per pajisjet jashte garancise origjinale, ne ofrojme te gjithe garancine e ofruar nga furnitori i pjeseve te kembimit (nqse ka) dhe 3 muaj per cdo riparim te kryer prej nesh[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Stafi teknik eshte i certifikuar dhe i trajnuar perpikmerisht sipas kerkesave dhe detyrimeve te partnereve tane prodhues      [/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Keshillojme me qellimin qe pajisja juaj te vazhdoje te punoje per ju si ne diten e pare te saj[/item][/items_list][vc_empty_space height=”60px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][box_header title=”STAFI YNE” type=”h2″ bottom_border=”1″ class=”align-center”][vc_empty_space][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text][/vc_column_text][vc_empty_space height=”10px”][vc_custom_heading text=”Aranit Isufi” font_container=”tag:h4|text_align:center” google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_custom_heading text=”Drejtor Teknik” font_container=”tag:h5|text_align:center” google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_empty_space][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”1453″ img_size=”400×300″][vc_empty_space height=”12px”][vc_custom_heading text=”Stafi Organizativ” font_container=”tag:h4|text_align:center” google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”1457″ img_size=”400×300″][vc_empty_space height=”12px”][vc_custom_heading text=”Kujdesi ndaj Klientit” font_container=”tag:h4|text_align:center” google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”1458″ img_size=”400×300″][vc_empty_space height=”12px”][vc_custom_heading text=”Tekniket Tane” font_container=”tag:h4|text_align:center” google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/xpertcom/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757