Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/xpertcom/public_html/wp-content/themes/renovate/widgets/widget-contact-info.php on line 149

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/xpertcom/public_html/wp-content/themes/renovate/widgets/widget-contact-details.php on line 165

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/xpertcom/public_html/wp-content/themes/renovate/widgets/widget-contact-details-list.php on line 171

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/xpertcom/public_html/wp-content/themes/renovate/widgets/widget-list.php on line 137

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/xpertcom/public_html/wp-content/themes/renovate/widgets/widget-recent.php on line 243

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/xpertcom/public_html/wp-content/themes/renovate/widgets/widget-social-icons.php on line 167

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/xpertcom/public_html/wp-content/themes/renovate/widgets/widget-cart-icon.php on line 69

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/xpertcom/public_html/wp-content/themes/renovate/functions.php on line 180
PUNO ME NE – XPERT

[vc_row][vc_column][rev_slider_vc alias=”karriera”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Ne i konsiderojme burimet njerezore si nje nder faktoret kyc per arritjen e suksesit dhe zhvillimit te kompanise. Prandaj mundohemi te afrojme prane nesh njerez te afte, te mireinformuar dhe te pergjegjshem ne pune, pasi besojme qe vetem ne kete menyre suksesi yne i perbashket eshte i garantuar. Jemi ne kerkim te njerezve te motivuar dhe qe kane deshire te rriten profesionalisht.

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Vende Vakante” font_container=”tag:h3|text_align:left|color:%23ff0000″ google_fonts=”font_family:Raleway%3A100%2C200%2C300%2Cregular%2C500%2C600%2C700%2C800%2C900|font_style:500%20bold%20regular%3A500%3Anormal”][vc_empty_space][vc_tta_accordion shape=”square” active_section=”0″][vc_tta_section title=” Teknik per riparimin e frigorifereve” tab_id=”1475138620542-c5da4b3f-5091″][vc_column_text]Kerkesat e vendit te punes:

 • Te kete arsim te mesem profesional;
 • Te kete eksperience pune ne diagnostikimin e problemeve dhe riparimin e frigorifereve;
 • Te kete njohuri te mira te Gjuhes Angleze ose te nje gjuhe tjeter te huaj;
 • Te jete korrekt, shkathet, kembengules;
 • Te jete i afte te punoje ne grup;
 • Preferohet te kete kurse ose kualifikime ne kete fushe ;

Te gjithe te interesuarit qe i plotesojne keto kerkesa mund t’i dergojne CV-te me fotografi ne adresen  hr@xpert.com.al deri ne dt 15 / 12 / 2016.

 

 • Jeni te lutur te percaktoni pozicionin e punes per te cilin aplikoni.
 • CV-te cilat nuk do te kene te percaktuar pozicionin per te cilin aplikojne, nuk do te merren ne konsiderate.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Teknik per riparimin e celulareve” tab_id=”1475138620573-0d946098-6417″][vc_column_text]Kerkesat e vendit te punes:

 • Te kete arsim te larte (preferohet Inxhinieri Elektronike ose Elektronike);
 • Te kete eksperience pune ne diagnostikimin e problemeve dhe riparimin e celulareve;
 • Te kete njohuri te mira te Gjuhes Angleze;
 • Te jete korrekt, shkathet, kembengules;
 • Te jete i afte te punoje ne grup;
 • Te kete kurse ose kualifikime ne fushen e elektronikes ;
 • Te kete njohuri te mira te programeve Android/ IOS/ JAVA

 

Te gjithe te interesuarit qe i plotesojne këto kërkesa mund t’i dërgojnë CV-të me fotografi në adresen hr@xpert.com.al deri ne dt 15 / 12 / 2016.

 

 • Jeni te lutur te përcaktoni pozicionin e punes per te cilin aplikoni.
 • CV-te cilat nuk do te kene te percaktuar pozicionin per te cilin aplikojne, nuk do te merren ne konsiderate.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_accordion][vc_empty_space][vc_column_text css=”.vc_custom_1594381684628{padding-left: 10px !important;background-color: #ff0000 !important;}”]Apliko tani per tu bere pjese e ekipit tone, duke plotesuar formen e meposhtme te kontaktit ose duke derguar e-mail ne: hr@xpert.com.al[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_column_text][contact-form-7 id=”1435″ title=”Aplikim Pune”][/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/xpertcom/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757