Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/xpertcom/public_html/wp-content/themes/renovate/widgets/widget-contact-info.php on line 149

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/xpertcom/public_html/wp-content/themes/renovate/widgets/widget-contact-details.php on line 165

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/xpertcom/public_html/wp-content/themes/renovate/widgets/widget-contact-details-list.php on line 171

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/xpertcom/public_html/wp-content/themes/renovate/widgets/widget-list.php on line 137

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/xpertcom/public_html/wp-content/themes/renovate/widgets/widget-recent.php on line 243

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/xpertcom/public_html/wp-content/themes/renovate/widgets/widget-social-icons.php on line 167

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/xpertcom/public_html/wp-content/themes/renovate/widgets/widget-cart-icon.php on line 69

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/xpertcom/public_html/wp-content/themes/renovate/functions.php on line 180
XPERT – Exellent performance

[vc_row css=”.vc_custom_1475054441676{background-image: url(http://xpert.com.al/wp-content/uploads/2015/05/slide3.jpg?id=1274) !important;}”][vc_column width=”1/3″][vc_empty_space height=”20px”][vc_single_image image=”1541″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” link=”http://xpert.com.al/statusi-pajisjes-tuaj/”][vc_empty_space height=”20px”][vc_single_image image=”1544″ img_size=”362×245″ alignment=”center” onclick=”custom_link” link=”http://shop.expert-servis.al/”][vc_empty_space height=”20px”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_empty_space height=”20px”][vc_single_image image=”1542″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” link=”http://xpert.com.al/kerko-sherbim-ne-shtepi/”][vc_empty_space height=”20px”][vc_single_image image=”1545″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” link=”http://xpert.com.al/pajisje-e-perdorur-me-garanci/”][vc_empty_space height=”20px”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_empty_space height=”20px”][vc_single_image image=”1543″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” link=”http://xpert.com.al/kerko-manual-perdorimi/”][vc_empty_space height=”20px”][vc_single_image image=”1546″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_empty_space height=”20px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”50px”][/vc_column][/vc_row][vc_row type=”full-width” css=”.vc_custom_1477579729987{margin-top: -30px !important;background-color: #f5f5f5 !important;}” el_class=”page-padding-top-section padding-bottom-66″][vc_column][box_header title=”SERVIS I AUTORIZUAR NGA:” type=”h2″ bottom_border=”1″][vc_empty_space][vc_single_image image=”1486″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_single_image image=”1487″ img_size=”full” alignment=”center” css=”.vc_custom_1477579629779{margin-top: -25px !important;}”][/vc_column][/vc_row][vc_row type=”full-width” top_margin=”page-margin-top-section” el_class=” page-padding-top-section padding-bottom-66″ css=”.vc_custom_1473926926856{margin-top: -30px !important;}”][vc_column][box_header title=”SHERBIMET TONA” type=”h2″ bottom_border=”1″][vc_empty_space height=”20px”][vc_column_text el_class=”description align-center”]Ne riparojme pajisjet tuaja! Kompania jone ofron sherbime brenda dhe jashte garancise per pajisjet tuaja elektronike.
Ne kemi zgjeruar gamen tone te sherbimit, per t’iu ndihmuar  ne perdorimin e sakte te pajisjes suaj, duke bere te mundur perdorimin sa me efikas.[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_tabs top_margin=”none”][vc_tab icon=”sl-small-shield” title=”Servis i autorizuar” tab_id=”1469111036196-4-4″][vc_row_inner][vc_column_inner][box_header title=”SERVIS I AUTORIZUAR” type=”h4″ bottom_border=”1″][vc_column_text]Xpert eshte nje qender e autorizuar servisi nga shume marka te njohura qe operojne ne Shqiperi dhe disa prej tyre ekskluzivisht, e cila ofron sherbim profesional instalimi, mirembajtjeje dhe nje sherbim te çertifikuar per pajisjet dhe mekanizmat elektronike. Kemi  me shume se 10 vjet eksperience ne kete industri. Sekreti suksesit tone eshte njohja e nevojave te klienteve tane, qofshin keta individe apo biznese. Ne kemi ndertuar nje marredhenie te ngushte me klientet tane dhe gjithmone perpiqemi tu ofrojme atyre instalimin dhe pervojen e sherbimit pas blerjes se produkteve.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_tab][vc_tab icon=”sl-small-screwdriver” title=”Instalim” tab_id=”instalimi”][vc_row_inner][vc_column_inner][box_header title=”INSTALIMI” type=”h4″ bottom_border=”1″][vc_column_text]Ju doni te siguroheni per instalimin korrekt te produktit qe keni blere. Xpert eshte ai qe vlereson kohen dhe te ardhurat tuaja. Per te marre rezultatin e deshiruar, ju nuk do te donit te ndermerrnit nisma qe mund t’ju kushtojne, pasi nje instalim i gabuar mund te sjell pavlefshmerine e garancise se produktit. Me Xpert dhe nepermjet instalimit profesional, ju nuk mund te gaboni.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_tab][vc_tab icon=”sl-small-truck” title=”Transport” tab_id=”transporti”][vc_row_inner][vc_column_inner][box_header title=”TRANSPORTI” type=”h4″ bottom_border=”1″][vc_column_text]Nuk do ju duhet  me te transportoni pajisjet tuaja, ne jua sjellim ato ne shtepi. Pajisjet mberrijne te sigurta dhe te pademtuara. Stafi yne garanton transport te sigurt. E vetmja gje qe duhet te beni eshte te prisni dhe ne do te jemi ne shtepine tuaj, ne kohen e duhur.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_tab][/vc_tabs][/vc_column][/vc_row][vc_row type=”full-width re-parallax” css=”.vc_custom_1475054466072{background-image: url(http://xpert.com.al/wp-content/uploads/2015/05/01.jpg?id=1325) !important;}” el_class=”padding-top-70 padding-bottom-66″][vc_column][vc_custom_heading text=”Vleresimet e Klienteve” font_container=”tag:h3|text_align:center|color:%23ffffff” google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_empty_space height=”20px”][vc_row_inner][vc_column_inner][re_testimonials testimonials_count=”2″ testimonials_icon0=”conversation” testimonials_title0=”Do te doja t’iu falenderoja per sherbimin e shkelqyer qe kam marre nga kompania juaj! Inxhinieri erdhi ne kohe ishte i sjellshem si dhe e beri punen ne nje kohe rekord, ai na shpjegoi gjithçka te nevojshme rreth pajisjes para se te largohej. ” testimonials_icon1=”conversation” testimonials_title1=”“Une jam nje klient shume i kenaqur dhe do t’iu rekomandoj tek miqte dhe familja ime.“” testimonials_icon2=”conversation” testimonials_title2=”“We would like to thank Renovate Company for an outstanding effort on this recently completed project located in the Moscow. The project involved a very aggressive schedule and it was completed on time. We would certainly like to use their professional services again.“” testimonials_author2=”MITCHEL SMITH” testimonials_author_subtext2=”CEO OF NEW PORT COMPANY” testimonials_author3=”— Sample Author” testimonials_author_subtext3=”— Sample Author” testimonials_author4=”— Sample Author” testimonials_author_subtext4=”— Sample Author” testimonials_author5=”— Sample Author” testimonials_author_subtext5=”— Sample Author” testimonials_author6=”— Sample Author” testimonials_author_subtext6=”— Sample Author” testimonials_author7=”— Sample Author” testimonials_author_subtext7=”— Sample Author” testimonials_author8=”— Sample Author” testimonials_author_subtext8=”— Sample Author” testimonials_author9=”— Sample Author” testimonials_author_subtext9=”— Sample Author” testimonials_author10=”— Sample Author” testimonials_author_subtext10=”— Sample Author” testimonials_author11=”— Sample Author” testimonials_author_subtext11=”— Sample Author” testimonials_author12=”— Sample Author” testimonials_author_subtext12=”— Sample Author” testimonials_author13=”— Sample Author” testimonials_author_subtext13=”— Sample Author” testimonials_author14=”— Sample Author” testimonials_author_subtext14=”— Sample Author” testimonials_author15=”— Sample Author” testimonials_author_subtext15=”— Sample Author” testimonials_author16=”— Sample Author” testimonials_author_subtext16=”— Sample Author” testimonials_author17=”— Sample Author” testimonials_author_subtext17=”— Sample Author” testimonials_author18=”— Sample Author” testimonials_author_subtext18=”— Sample Author” testimonials_author19=”— Sample Author” testimonials_author_subtext19=”— Sample Author” testimonials_author20=”— Sample Author” testimonials_author_subtext20=”— Sample Author” testimonials_author21=”— Sample Author” testimonials_author_subtext21=”— Sample Author” testimonials_author22=”— Sample Author” testimonials_author_subtext22=”— Sample Author” testimonials_author23=”— Sample Author” testimonials_author_subtext23=”— Sample Author” testimonials_author24=”— Sample Author” testimonials_author_subtext24=”— Sample Author” testimonials_author25=”— Sample Author” testimonials_author_subtext25=”— Sample Author” testimonials_author26=”— Sample Author” testimonials_author_subtext26=”— Sample Author” testimonials_author27=”— Sample Author” testimonials_author_subtext27=”— Sample Author” testimonials_author28=”— Sample Author” testimonials_author_subtext28=”— Sample Author” testimonials_author29=”— Sample Author” testimonials_author_subtext29=”— Sample Author” autoplay=”0″ duration=”750″ testimonials_text0=”We would like to thank Renovate Company for an outstanding effort on this recently completed project located in the Moscow. The project involved a very aggressive schedule and it was completed on time. We would certainly like to use their professional services again.” testimonials_text1=”Sample Sentence Text” testimonials_text2=”Sample Sentence Text” testimonials_text3=”Sample Sentence Text” testimonials_text4=”Sample Sentence Text” testimonials_text5=”Sample Sentence Text” testimonials_text6=”Sample Sentence Text” testimonials_text7=”Sample Sentence Text” testimonials_text8=”Sample Sentence Text” testimonials_text9=”Sample Sentence Text” testimonials_text10=”Sample Sentence Text” testimonials_text11=”Sample Sentence Text” testimonials_text12=”Sample Sentence Text” testimonials_text13=”Sample Sentence Text” testimonials_text14=”Sample Sentence Text” testimonials_text15=”Sample Sentence Text” testimonials_text16=”Sample Sentence Text” testimonials_text17=”Sample Sentence Text” testimonials_text18=”Sample Sentence Text” testimonials_text19=”Sample Sentence Text” testimonials_text20=”Sample Sentence Text” testimonials_text21=”Sample Sentence Text” testimonials_text22=”Sample Sentence Text” testimonials_text23=”Sample Sentence Text” testimonials_text24=”Sample Sentence Text” testimonials_text25=”Sample Sentence Text” testimonials_text26=”Sample Sentence Text” testimonials_text27=”Sample Sentence Text” testimonials_text28=”Sample Sentence Text” testimonials_text29=”Sample Sentence Text” scroll=”1″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/xpertcom/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757